Willa Prima

Budynek ten został zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących dobrze zlokalizowanego, wygodnego i praktycznego mieszkania. Korzystne usytuowanie względem stron świata, prestiżowe wykończenie elewacji z elementami ze stali nierdzewnej i szkła podkreśla unikalny charakter tej inwestycji.

Willa Prima to budynek z 14 mieszkaniami o bardzo różnorodnym układzie pomieszczeń i metrażu. Większość mieszkań jest objęta rządowym programem Mieszkanie dla Młodych.

W budynku są mieszkania 2 pokojowe o powierzchni od 28 do 46m2, mieszkania 3 pokojowe od 46 do 54 m2, mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 65,5m2 oraz 3 mieszkania dwukondygnacyjne o powierzchniach od 74 aż do 110 m2. W celu ułatwienia aranżacji i kształtowania wystroju wnętrz pomieszczeń w mieszkaniach zaprojektowano ogrzewanie podłogowe, które jednocześnie minimalizuje koszty ogrzewania (jedynie na antresolach są grzejniki płytowe).

Zastosowanie dużych okien balkonowych w pokojach dziennych zapewni odpowiednie ilości naturalnego światła oraz daje możliwość podziwiania okolicznych widoków. Na parterze dostępne są komórki lokatorskie, które mogą przynależeć do poszczególnych mieszkań.

2015-10::1444842176-reda-pierwszy.jpg

Położenie inwestycji w Redzie przy ulicy Ogińskiego w pobliżu lasów Puszczy Darżlubskiej daje możliwość wypoczynku (również aktywnego) a jednocześnie gwarantuje pełny dostęp do infrastruktury miejskiej.

Usytuowanie Willi Prima pośród domów jednorodzinnych zapewnia ustronny klimat  wpływający na poczucie prywatności i spokoju. Dodatkowym atutem podkreślającym kameralny charakter tej inwestycji jest dojazd do budynku przez wewnętrzną, wybrukowaną drogę (ok. 35 m) od ulicy Ogińskiego, dzięki czemu okna Twojego mieszkania będą oddalone od przejeżdżających samochodów i wzroku przechodniów.

Zlokalizowanie Willi Prima w Redzie z jednej strony daje możliwość mieszkania z dala od zgiełku i wrzawy miasta, natomiast z drugiej strony gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Trójmiastem (i nie tylko).

Odległości:

  • Gdynia – 12 km
  • Obwodnica Trójmiasta 13 km
  • Wejherowo – 6 km
  • Władysławowo – 23 km 

Spokojna okolica, oddalenie budynku od drogi dojazdowej, bardzo dobrze oznakowane przejścia dla pieszych i chodniki, regularnie kursujące autobusy MZK (ulicą 12-go Marca) powodują, że jest to miejsce idealne również dla dzieci w każdym wieku.

Korzyści z zakupu mieszkania w Willi Prima:

  • niskie koszty użytkowania – brak czynszu, indywidualne rozliczanie wszystkich mediów dzięki oddzielnym licznikom, ogrzewanie podłogowe, zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii;
  • zapewnienie ustronności – droga wewnętrzna, położenie budynku wśród domów jednorodzinnych;
  • zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się, pięknie położonej miejscowości z łatwym dojazdem do Trójmiasta;

2015-10::1444842169-reda-drugi.jpg

Jeżeli szukasz mieszkania dobrze zlokalizowanego, z praktycznym układem i niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie. Ceny Cię mile zaskoczą, jesteśmy także elastyczni jeśli chodzi o terminy finalizacji transakcji.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie. Poszerz swoją wiedzę o rynku i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty na żywo.

Zadzwoń: 504 16 10 10 lub 58 677 00 66