Osiedle Brzozowe Etap II - opis

Czy myślałaś kiedyś o zamieszkaniu we własnym domu? Blisko lasu, do którego mogłabyś chodzić na spacery wraz rodziną? 

Szum drzew, cisza, spokój a wokół nikogo, tylko Ty z rodziną i ewentualnie z wesołym psiakiem :) Wyobraź sobie, że możesz oddychać świeżym, leśnym powietrzem nie zanieczyszczonym smogiem, już po pokonaniu kilku minut spacerem z domu. 

Czy realizacja takiego marzenia musi czekać w nieskończoność? Czy naprawdę trzeba bardzo dużo zarabiać, aby móc zamieszkać w domu jednorodzinnym?

A co by było jeśli powiedziałbym Ci, że na utrzymanie SASANKI® możesz wydawać mniej niż na opłaty za mieszkanie w bloku?

Czy wiesz dlaczego opłaty w Twoim mieszkaniu są tak wysokie?

Zobacz jakie pozycje masz na zestawieniu opłat ze swojej spółdzielni bądź wspólnoty. Czy naprawdę te wszystkie pozycje są dla Ciebie niezbędne, czy naprawdę chcesz za to wszystko płacić? Czy naprawdę musisz ponosić koszty utrzymania, sprzątania części wspólnych, które znajdują się w każdym bloku?

Czy nie lepiej jest rozliczać samodzielnie wszystkie media bezpośrednio z dostawcami prądu, gazu, wody? I samodzielnie decydować np. o tym ile chcesz płacić za ogrzewanie? 

Bezpieczeństwo

Prywatna przestrzeń, którą otoczona jest SASANKA® sprawia, że spędzanie czasu w ogródku jest całkowicie bezpieczne. Nawet małe dzieci mogą bawić się na zewnątrz ze swoimi kolegami jednocześnie przez cały czas pozostając w zasięgu wzroku rodziców przebywających w salonie czy kuchni. 

Wyobraź sobie jak wspaniale byłoby gdyby Twoje dzieci oderwały się od tabletu czy komputera i spędzały więcej czasu na świeżym powietrzu bawiąc się na działce tuż przy domu. Oczywiście mogłabyś także dołączyć do ogrodowej zabawy w berka :) Takie chwile są najważniejsze w życiu każdego dziecka. Przecież wszyscy chcemy aby nasze dzieci wiedziały, że kochamy je najmocniej na świecie!

 2017-08::1502709222-widok-osiedla.jpg

 

Nasz najlepszy sąsiad

Wiadomo, że dobrego sąsiada nic nie zastąpi. To on popilnuje nam mieszkanie podczas naszego wyjazdu, spojrzy czy nie dzieje się w nim nic złego, a nawet, jeśli jest wyjątkowo uprzejmy i godny zaufania, może zadbać o podlewanie kwiatów w mieszkaniu podczas naszej nieobecności. Wielu z nas spotkało się z takimi sąsiadami - dobrymi duszami.  

Niestety często się także zdarza, że nasz sąsiad nie jest osobą godną zaufania, a wręcz przeciwnie - jest człowiekiem, który bardzo uprzykrza nam życie - czy to głośnym zachowaniem, czy też brakiem dbałości o czystość na klatce schodowej bądź niekulturalnym zachowaniem, które musimy znosić. A co gorsza krzyki i niecenzuralne słowa sąsiadów słyszą nasze dzieci. To bardzo smutne i na pewno każdy z nas wolałby uniknąć takiej sytuacji. 

Mieszkańcy SASANEK mają ten komfort, że są właścicielami części budynku od ziemi aż do sam dach. To sprawia, że nikt nie hałasuje im nad głową, bo po prostu nie ma tam żadnego sąsiada :) Podobnie jest z wejściem do budynku - każda SASANKA® ma indywidualne drzwi wejściowe opisane oddzielnym numerem porządkowym. 

Wygodne parkowanie

Czy Ciebie także denerwuje to, że ktoś stale zajmuje najbardziej dogodne dla Ciebie miejsce  parkingowe i musisz nadrabiać drogi niosąc zakupy do klatki schodowej?

Czy nie wolałabyś móc zaparkować w najlepszym miejscu, niedaleko od wejścia do budynku? Zostając mieszkańcem SASANKI® jest to możliwe. Przenoszenie siatek z zakupami stanie się wygodne jak nigdy dotąd! A nawet jeśli będziesz musiała podejść do samochodu po zapomnianą torebkę to wystarczy, że pokonasz tylko kilkanaście kroków :) 

 2017-08::1502709341-widok-1-front-parter

 

SASANKA® powstała po to aby spełnić następujące cele:

- zapewnienie pełnej funkcjonalności i jak największej wygody dla czteroosobowej rodziny: 2+2.

- możliwość zaoferowania jej Tobie w jak najniższej cenie przy założeniu, że do jej budowy wykorzystywane są materiały dobrej jakości produkowanej przez uznane firmy;

- niskie koszty utrzymania - poprzez zastosowane koncepcje projektowe i rozwiązania techniczne. Przykładem takich koncepcji i rozwiązań jest zwarta bryła budynku sprzyjająca energooszczędności, kompaktowe rozmiary wewnętrzne - minimalizujące kubaturę, która musi być ogrzewana, stosowanie rozwiązań na elewacji, zagospodarowaniu terenu oraz wewnątrz budynku, które nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych;

- maksymalna niezależność w rozliczaniu mediów - każda SASANKA® ma niezależne opomiarowanie mediów i oddzielne źródło ogrzewania domu oraz podgrzewania ciepłej wody

Na Osiedlu Brzozowym Etap II w Gowinie SASANKI® wyposażone są standardowo podłączenie do wody z wodociągu oraz gazu ziemnego. Daje to gwarancję wygody mieszkania i niskich kosztów utrzymania.


A co SASANKA® L oferuje Twojej rodzinie w swoim wnętrzu?

Zobacz:

- wiatrołap z miejscem na przestronną szafę. Tuż po wejściu do części dziennej miejsce na kolejną szafę;

- salon na parterze połączony z aneksem kuchennym. Jeśli tylko zechcesz :) możesz w prosty sposób oddzielić aneks tworząc oddzielną, zamykaną, jasną kuchnię z oknem wychodzących na stronę frontową SASANKI®

- WC dla gości na parterze wraz z miejscem na stworzenie domowego schowka

- schowek na parterze pod schodami prowadzącymi na piętro SASANKI®. Możesz wykorzystać ten schowek także jako spiżarnię, ponieważ jest do niego łatwy dostęp z kuchni.

- niezależny, prywatny ogródek, w którym możecie spędzać przyjemnie czas

- aż 3 sypialnie w części nocnej na piętrze, w tym sypialnia rodziców z miejscem na przestronną szafę. Sypialnie dzieci zostały zaprojektowane tak, żeby oprócz wygodnego łóżka, w każdej z nich zmieściła się przestronna szafa oraz biurko, które można postawić pod samym oknem. Chcemy, aby dzieci miały możliwość odrabiania lekcji przy naturalnym świetle dziennym.

- przestronną łazienkę w części nocnej na piętrze z miejscem na wannę, WC i umywalkę

- wielki, kolejny już zresztą w SASANCE® L, schowek - tym razem na strychu :) Ufff… schowków nigdy za wiele :D

 2017-08::1502709382-widok-2-front-pietro

 

Wahasz się czy umówić się na oglądanie SASANKI®?

Pamiętaj o tym, że to nic nie kosztuje, a możesz dużo zyskać.

Przede wszystkim zdasz sobie sprawę z tego jak wiele możesz dostać za tak niewielkie pieniądze. Nawet jeśli nie kupisz SASANKI to będzie Ci łatwiej ocenić inne oferty pojawiające się na rynku. Zapewniam Cię, że warto wybrać się na odwiedzenie naszej inwestycji.

Może zachęcę Cię dodatkowo do kontaktu jeśli powiem, że na trzy osoby oglądające SASANKĘ® L aż dwie z nich decydują się na przejście do kolejnego kroku - ustaleń w sprawie rezerwacji?

:)

Jak myślisz - dlaczego?

Zadzwoń do nas: 58 677 00 66.

 

Inwestycja realizowana przez firmę PRM Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GOWINO Sp. K. wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000599332. 

Nazwa SASANKA® stanowi prawnie chroniony znak towarowy. Jego nieuprawnione użycie jest zabronione.